Škyt...

8. říjen 2008 | 16.17 |
› 

Pršelo

"Ty kanče!"
"Cože?"
Když vás ráno probudí křik vaší maminky a vy si uvědomíte, že vám nezazvonil budík, možná byste to nepokládali za nejlepší začátek dne. Mně to ovšem nevadilo, jelikož můj pohled na nezvonící budík zaznamenal, že je pouze 6,30. Se zívnutím jsem se posadila, običej skrytý v dlaních, když jsem zívala (možná, aby můj stálí návštěvník stařík, neviděl, že jsem taky jen člověk.) a vyhrabala se neohrabaně z postele.

Do školy jsem se dovrtala později, protože nám zamklli vrátka, kterými dostáváme kola ke stojanům, tak jsem si ho musela, hodně naštvaná, zamknout před poliklinikou. Docela mě překvapilo, že jsem ho tam potom odpoledne našla, bez vypuštěných gum... takové, jaké jsem ho tam nechala, i zámek bych otočený do stejných čísel, jak před tím.

Asi v polovině dne, o chemii, jsem si dělala úkol z fyziky a zároveň kecala s Verčou po mém boku. Řekla mi, že "Se jí zdálo, že má dítě s Řehořem!" a mé hlavince se zrodila narážka. Otočila jsem se na Almaluze a s pobaveným úšklebkem jsem o oslovila: "Ty bejku!" jeho reakce byla následující "Coo?!"
Nevím, jestli mu už došlo, proč jsem mu tak řekla.

Horse

O výtvarce, kterou mám poslední dobou nějak ráda, jsme kreslili stromy. Já jsem nakreslila strom, který má větvě skroucené jako tečky Jin a Jang a jako kotouč kolem jsem udělala slunce. Učitelka tam stála a rozplývala se nad originalitou. Hm, děkuji za poklonu. Nesnáším vybarvování vodovkami, ale nějak jsem to překousla a moje životní dílo bylo navždy zkaženo.Co se dá dělat.

Teď tu sedím, doma a nějak mi uniká smysl tohohle kecu dne. Mlení o ničem, blá blá blá. Měla bych si vnuknout nějakou myšlenku, kterou bych to zakončila, co myslíte?

Ale mě nic nenapadá...

Motto dne:Proč být jako ostatní, když šílenství je tak osvobozující.....


Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Škyt... laigo 08. 10. 2008 - 16:56
RE: Škyt... lirka :) 08. 10. 2008 - 19:13
RE: Škyt... almaluz 09. 10. 2008 - 06:01
RE: Škyt... avrius 10. 10. 2008 - 06:39