Kník ve spolek....

10. říjen 2008 | 19.10 |
› 

Layra

Co když? Co když? Co když?
A CO KDYŽ NIC?!
!!!Opravená písnička!!!

Mezame - Kajiura YukiNěkdy stačí pár kliknutí a vy zjistíte, že se vám ten článek ani moc psát už nechce. Tak nějak to cítím teď já a zkusím to nějak překonat

Co bych tak mohla napsat? Možná to, že jsme dnes v Neratovicích měli smrťáka. Nějakou paní tam přejel vlak. A já tu pořád týrám představami.... Co kdybych vyjela o pět minut dřív? Zachránila bych jí? Nebo ne? Možná jsem měla jet dřív? Proč jsem tak lína?
Eila tu sedí v křesle, kde obvykle sedává stařeček a uklidňuje mě, že jsem tomu zabránit nemohla. Prý se mám smířit s tím, že prostě každému pomoci nemůžu.
Hm, ale co když chci?

Dneska po přírodopisu jsem začala docela i vážně přemýšlet o tom, že bych šla na zdrávku. Být třeba dětskou doktorkou, abych mohla pomáhat atd. atd. Ale krutá pravda je, že já, jako oheň, nemám trpělivost na zdlouhavé učení zdrávky a kdo mě zná dobře, ví, že u něčeho, co je moc složité, nezůstávám moc dlouho. Jenom, když mě to baví.

A co dál? Dál vážně nevím. Zítra budu makat a makat, abych to tu poklidila, než přijede návštěva na "oslavu", hm, jak tomu mamka říká. Já se moc netěším. Vážně, nejsem trochu stará na takovýhle alotria kvůli tomu, že mám svátek? Pff... mě by bohatě stačilo, kdybysme šli s mamkou něco nakoupit a nemuseli bychom ještě skákat dokolačka kvůli nějaké oslavě, kterou oni mají jako výkec na to, aby se mohli sejít a pomluvit celou vesničku.

Shian
Co jsem dneska taky dělala? Ještě jsem si dělala večeři. Stála jsem nad hrncem, pozorovala páru, jak z něj vycházela a čekala, až se ten masox rozpustí, abych mohla přidat i ty brambory. Hm, teď mě napadá, jestl jsem tam těch brambor neměla víc než tý polívky. Hm, jsem to ale zvláštní stvoření, co myslíte? Docela náročné na pochopení. Pobavuje mě, když o mně někdo prohlásí, že ve mně čte jako v otevřené knize. Hm.. moc sebejistoty škodí, nemyslíte?

Fajn, na závěr trochu optimismu. Čeká předemnou víkend. Volno po tom hrozném týdnu ve škole, takže jsem moc ráda. Nemám ráda školu.. opravdu nemám ráda školu.

P.S: Nechte písničku dojet, je moc hezká :)

Motto dne:Nehledej za vším magii.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Kník ve spolek.... laigo 10. 10. 2008 - 19:40
RE: Kník ve spolek.... lirka :) 10. 10. 2008 - 19:51
RE: Kník ve spolek.... avrius 13. 10. 2008 - 08:20
RE: Kník ve spolek.... anežka 14. 10. 2008 - 19:42