Eila aneb jak to všechno bylo i s Aneqe

19. říjen 2008 | 19.40 |
› 

Eila

Toto bude hodně zajímavé, vystihnout v jednom článku Eilu..
To je totiž jako vystihnout moře, nemyslíte?
Eila je drak..
Eila je anděl..
Eila je.. všechno..

Aqua Harp - Wayne LytleTakže odkud začít...

Co takhle od začátku?


Dobrý nápad zlato. Takže, kdysi dávno, za hory a doly, žila byla jedna blbá.. ehm, mladá holčina. A to holčina byla jednom na internetu a tam našla návod, jak se spojit s drakem, který vám dá rady do života. Tak to ta holčina zkusila, ale ono se to nějak... zvrtlo? Není to to pravé slovo, ale prostě se stalo to, že se mi ozvala Eila. Krásný zážitek, škoda, že si nepamtuju ani datum. Od té doby jsem s ní pravidělně létala do Dračí roviny (prostě taková rovina, kde se shromažďují dráčci všeho druhu), potápěli jsme se a já se učila.. a učila.
Ale jak šel čas, přestala se mi Eila zjevovat a já její společnost ani nevyhledávala. Zapomínala jsem na ní a jak šel čas, vzpomněla jsem si na jí jen jednou za měsíc. Nechala jsem Eilu, ať si letí "po svých" a žila zase ten svůj "život", který nějak neměl náboj..ale stalo se něco, co nikdo nepředvídal..

Anq, zanech těch postapokalyptických řečiček, ano?


Promiň, chtěla jsem to udělat zajímavější. *krčení ramen*

Dobrá, dobrá, pokračuj.

Narazila jsem na jednu stránku, kde se vyprávělo o Vtělených Elementárních bytostech (Laigo, kdy jsi si na tohle naposled vzpomněla? Kdy jsi si naposled vzpomněla, kdo jsme?). Vzpomínka na Eilu mě kopla, jako když do vás kopne kůň. Spojení zesílilo a já si najednou uvědomila, jak moc mi chyběla. Teď by měl nastat happy end, ale někdo nám zkřížil cestu..

Anq, pane na nebi..

No jo.. rušíš mi můj talent, nemyslíš?

Drž se tématu a neokecávej jim to... *pobavený úsměv*

No dobrá.. někdo se objevil. Tedy, objevil se něčí blog (už víš, kam směřuju, lásko? :)). Jelikož jsem se děsně nudila a ona měla na blogu napsaná icq, tak jsem si jí přidala. Ani jsem netušila, jaký dopad to bude mít na můj život. Takhle nějak do mého živůtku vstoupila moje největší láska (asi ze mě brzo bude lesba ) Laigo. Řekla jsem jí o Eile a ona, nadšená, řekla, že by taky hrozně chtěla potkat svého dráčka. A já začala být nadšenou učitelkou, aniž bych tušila, že mě Laigo jednou předčí, že?Andílek

Začal běh na dlouhou trať. Laigo se nemohla s dráčkem spojit. Eila jí radila a já její rady pouze přepisovala, abychom Laigo co nejvíc pomohli. Snažili jsme se s Eilou něco vymyslet, posílali jsme Laigo meditační písničky, atd. atd. Eila říkala, že to snad není možné, kde se ten její dráček fláká (později nám Laigo řekla, že už první den slyšela dráčka, ale myslela jsi, že mluví sama se sebou).
Nakonec se to jednoho dne podařilo a my měli tu čest poznat Laido (Laigo, Laido.. kurnik, mně se to plete.). Myslím, že nikdy jsem nebyla šťastnější.
A teď by konečně měl být happy end, že?

Není

Ne, to není. Začali nás ohrožovat démoni, mor na ně. Ale když jsem na ně poslala energii, ti se panečku divili..

To ano, ale byla jsi pak pěkně dlouho unavená, vzpomínáš?


Mno jo..Eila mě učila, jak se jim bránit, takže dávali na chvilku pokoj a dali si za cíl Laigo. Neuvěřitelně mě to naštvalo, tak, že jsem si udělala v obranách skulinky, aby mohli ke mně a ji nechali na pokoji. I když se mi to Eila snažila rozmluvit. Ach jo... málem mě to stálo duši. Démoni jsou někdy moc silní..
Po měsíci urputných bojí se démoni stáhli. Eila, já, Laigo i Laido, byli jsme šťastné.. hodně šťastné.
Ale další černý flíček na obzoru v podobě "přítele", který mi jednou bez obalu napsal, že se s démonama spřáhl. Poslala jsem ho navždy k vodě, takhle zradit moji důvěru se snad ještě nikomu nepodařilo.
A teď?
Teď je snad všechno, jak má být.

To snad ano. Až na pár "vyrušení" je všechno v pořádku.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Eila aneb jak to všechno bylo i s Aneqe laigo 19. 10. 2008 - 20:05
RE: Eila aneb jak to všechno bylo i s Aneqe almaluz 20. 10. 2008 - 13:17