Co den vzal?

29. září 2008 | 20.57 |
› 

Dráčci

Co ten den vzal?Ráno, raníčko, ty moje sluníčko...
Moje první rekace? Sakra, to je zase ráno?! Nemám ráda vstávání, nemám ráda školu a tu cestu do ní, páč je mi na kole zima, ale zase se mi nechce jezdit autobusem. Ale většinou mi to "učeše" vlasy :) Lépe řečeno, moje vlasy se nedají upravit, jelikož a protože se hrozně cuchají. Nedá se to...

Učení... nebo mučení?!
Myslím, že mučení. Člověku to vymývá mozek do nekonečna... Co je mi do nějakejch mocnin a odmocnin, co je mi do nějakého trpného rodu v ájině? Jděte s tím někam. Pozitiva školy? Nevím. A kladná stránka dnešního dne ve škole? Taky nevím. Snad jen, že jsem za celou dobu neviděla Antonovou (promiňte paní učitelko), která je naše třídní a pouští na nás hrůzu. Bububu.... co jsou proti ní démoni.

Domove, sladký domove
Asi mám vymytý mozek. Tady vážně bydlím? kriticky jsem si prohlídla na můj vkus až moc uklizený pokojík. Jsem hrozná bordelářka, to se musí uznat. Já ani pořádek ráda nemám. Je to tak prostě takové neosobní, co myslíte? Ale moje maminka je maniak. Máte tu mikrosmítko a ona se z toho může zbláznit. Skáče dva metry do vzduchu a ječí jako papiňák.

Rudý ptáček
Laigo a Laido

Tak jsem absolvovala a stále absolvuji rozhovor s Laigo. Moje malé střívko :D můj miláček. Nevyměním, je jen moje.. :D Vyprávěla mi o fíkusu (ona ho má snad ještě víc raději než mě), o Laido a tak různě jsme kecali. Většinu rozhovoru obstarává ona, není nad to, jen si sednout a poslouchat ji, jak žvatlá. Vážně není :)


Sprcha
Zamyslela jsem se pod sprchou... přemýšlela jsem o tom, že už nemůžu jen stát pod tím horkým proudem vody a vychutnávat si ten pocit. Jelikož mám pocit, že jakmile ty oči otevřu, tak uvidím chlíplého "stařečka", jak mě okukuje skrz sklo (stařeček je označení pro démonka, který vypadá jako dědek). A to bych neunesla. Okukuje mě ve vaně, prohlíží si mě nahou. Sakra, mám snad právo na soukromí, ne?!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Co den vzal? laigo 29. 09. 2008 - 20:49