Den jménem prášek

30. září 2008 | 20.33 |
› 

ohínek

Prášky? Nevěřte jim.Krásné ráno.. moment?!
Probudila jsem se tak ztuhlá, že jsem se ani nemohla pohnout. Krásný nový den. Hlava bolela jako střep, jako když vám někdo do hlavy zatlouká hřebíky, mučivě pomalu, jeden po druhém. Hodila jsem do sebe Ibalgin s přáním, že to skončí. Omyl.. čekal mě velmi dlouhý den.

Škola. Jau.
Hm. Takže škola, ok? Vážně odvaz. Hned jak jsem do školy přijela, hodila jsem do sebe druhý růžový prášek. Ta bolest byla vážně pecková. A pořád jsem si říkala, že to přece přejde, je blbost, aby to trvalo tak dlouho, ne? Skončí to. Musím říct, že při hudebce jsem měla pocit, že mi někdo řeže u ucha cirkulárkou.

Zpět doma, šup další prášek.
Přijela jsem vysílená zpátky domů a hned jsem si to štrádlovala do kuchyně. Spořádala jsem těstoviny, hladová. Další prášek, šup... růžová, růžová. Pomůže to? Hádejte? Ne, nepomohlo to. Ach, jaká je to sranda. Hahahaha.. ha. Gaga.

Mamíííí
Koukala jsem na mamku, která listovala novinami a občas pro mě hodila očkem. Přeci jenom, měla jsem dneska tři prášky. Měla bych každou chvíli začít zvracet. Fakt krásné vyhlídky. Budete se divit, že jsem za dvě hodinky spořádala další prášek? Ale už jiný, než Ibalgin.A ten mi pomohl, díkybohu

....

Koně. Úleva. Klid. Relaxace
Prošlápnout paty, narovnat záda, ruce v klidu... koně. Konečně klídek. Na chvilinku. Na malinko chvilku. Krásně jsem to se Suzy užila. Krásný cval, ale v hale to není ono. Bála jsem se, že narazím do Kuby, nebo do Bleska, brrr... To bych nechtěla. Narazit na koni do dalšího koně. Krásný cval, vážně krása. Jak na houpacím koni.

Dejte mi všici pokooj!
Tery? Mno? Máš úkoly? Ne.
Lhala jsem, to je pravda. Ale co. Chci mít od angličtiny klid. Nemám tu učitelku ráda, neumí učit a pořád na nás jenom řve, jak jsme blbý. Vážně krása. A víte co mě ještě štve?
Nemám vůbec čas někam jít. Máme miliardy úkolů a já se pomalu ani nedostanu ven.


Motto dne:Život je hra, tak začni podvádět

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 3 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Den jménem prášek lirka :) 30. 09. 2008 - 22:38
RE: Den jménem prášek laigo 01. 10. 2008 - 15:26