Nudný den plný ničeho

1. říjen 2008 | 21.33 |
› 

fff

Člověk si sám kočíruje svůj osud, že?
Tak proč mu do toho skáčou jiní...?Ráno. Zase?
Ráno . Můj den znovu začal ránem. Ach, jak překvapivé. Možná bych do toho měla zanést trochu optimismu. Hehe. Je ráno, já vstávám, unavená, jako obvykle, netoužící po ničem jiném, než se znovu zahrabat do peřin a znovu si žít svůj vlastní a krásný svět.

Š.K.O.L.A
Doufám, že se mi podařilou to zívnutí před angličtinářkou skrýt. Ale Michala vedle sebe jsem neoklamala.... když o tom tak přemýšlím, možná ho nepobavilo moje zívnutí, nýbrž můj výstřih, do kterého dokázal celý den nepřetržitě čučet. Jsem ráda, že jsem si nakoupila oblečení bez výstřihu :)

Jak se Aneqe vrací domů
Po té, co jsem u výše zmiňovaného Michala strávila nudné odpoledne, jediná zábava, co tam byla možná, byla televize, kde běžela Ultraviolet. Povrchní zábava dnešní mládeže. Jak smutné...

....
A nakonec ještě něco..
Možná, spíše určitě jste si všimili, že tu většinou melu o blbostech. Někdo to čte, někdo ne. Ale já to píšu proto, že i přes to všechno, od andělů, přes démony, až po víly, jsem pořád jenom dospívající holka, která má každodenní starosti, mezi které sem tam patří i nějaký "příjemný" rozhovor s démonkem. I když už to dlouho nebylo. Stačilo, že se mi na ruce objevil dlouhý škrábanec. Možná vzkaz typu My nezapomínáme..
Buďte si jisti, že ani já ne.

Motto dne: Ty po mě slovem, já po tobě kamenem.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Nudný den plný ničeho helýsek 02. 10. 2008 - 20:47
RE: Nudný den plný ničeho anežka 14. 10. 2008 - 14:25
RE: Nudný den plný ničeho anežka 14. 10. 2008 - 14:28